טיפים למעבר דירה מוצלח

טיפים למעבר דירה מוצלח

עברתם כל כך הרבה דירות, שלתאר אותן כ”לא טובות” תהיה מחמאה, עד שנגולה אבן מליבכם ומצאתם את הדירה המיוחלת, זו שתהווה לכם בית עד לתום חוזה השכירות. זו בהחלט סיבה לחגיגה שמתחלפת מהתרגשות ללחץ ופאניקה, מה עושים עכשיו? ממה מתחילים? מתי מדברים עם המובילים? איך אורזים הכול לבד? א-מ-א! הכתבה הבאה תנסה לסדר לכם את הדרך אל עבר האור שבקצה המנהרה.

 

טיפים לאריזה

אריזה היא תהליך מורכב במיוחד שדורש לשלוף מהארון את מיומנויות הסדר שלכם. אם אתם מעוניינים לייעל ולמקסם את תהליך הסדר ובעיקר להימנע מכאבי הראש המלווים לתהליך, תוכלו להיעזר בשירותי אריזה במסגרת שירותי חברת הובלות. חברות טובות מציעות לכם צוות של מומחים ו”חולי ניקיון” שישמחו לסייע לכם. הבלגן המעצבן שלכם הם התחביב והמקצוע שלהם. אלו יוכלו לעזור לכם להיפטר מחפצים מיותרים או ישנים ויתרמו לכך שדירתכם החדשה תוכל אכן להתחדש.

 

מתי לעבור? מדריך העונות למעבר

קיץ היא עונה בהחלט לוהטת, וזה נכון כפליים כאשר מדובר בנושא ההובלות. מחירי ההובלות בכל הארץ מתייקרות באופן משמעותי לקראת העונה ולכן תדאגו לקבוע עמן מבעוד מועד תאריך ספציפי באופן מושכל. יחד עם זאת, הקיץ הוא זמן טוב לקחת חופש ולהתפנות לענייני מעבר. אם החלטתם לעבור בקיץ ואתם זקוקים לשירותי הובלות בחיפה, למשל, תדאגו לכך כמה שבועות לפני המעבר בכדי שלא תיאלצו להתפשר על שירותיה של חברה שאינה אמינה אשר תדאג לגבות מכם מחיר כפול כי אתם נואשים ולא נותרה לכם שום ברירה.

לכל מי שמעוניין לחסוך בעלויות, יכול לבחור לעבור בחורף. יחד עם זאת, קחו בחשבון כי מזג האוויר הוא אמנם נוח יותר אך פחות יציב. גשם, ברד או ערפל בהחלט יקשו על תהליך ההובלה.

 

טיפים לבחירת שירותי ההובלה

אין כמו לקבל המלצות מהימנות מההורים, החברים או המכרים. אלו מספקים לכם תמונת מצב שקופה ומלאה. אם הם לא יכולים לספק לכם המלצות, ערכו סקר שוק קפדני ברשת. חפשו שירותי הובלה מקצועיים ששמים דגש על השירות ועל הגינות, ובדקו אם צרכני השירות מסכימים עם הבטחות חברת ההובלות. הובלה אורכת בערך כ-6 שעות לכל הפחות, מה שאומר שבאופן כללי מובילים ערוכים ל-2 הובלות ביום. העדיפו לקבוע את ההובלה לשעות הבוקר המוקדמות כאשר המובילים הם נמרצים, רעננים וטרם נפלו לעייפות.

בנוסף, כדאי לברר עם שירותי ההובלה אם הם יכולים לספק לכם גם שירותי אריזה, פירוק או הרכבה. שירותים אלה יעילים בייחוד במקרה של רהיטים שאינכם יודעים כיצד לפרקם ולהרכיבם בעצמכם.

Leave a Comment

Your email address will not be published.