כך תדעו איזו הובלה מתאימה לכם

כך תדעו איזו הובלה מתאימה לכם

אתם מתקרבים למועד המעבר, ואתם מעוניינים לבחור בחברת הובלות “שתוביל” אתכם באופן חלק לדירה. כמה קשה זה כבר יכול להיות כאשר מדובר בבחירת חברת הובלות דירה? מסתבר שמאוד. השוק מוצף בחברות, באנשי שירות שונים ובמחירים מופרזים יותר או פחות. כבר שמעתם בוודאי תרחישים מעוררי אימה ופלצות על הובלות בכל הארץ שעשקו לקוחות. לשירותי ההובלות חשיבות גדולה במעבר שלכם, והנה מדריך קצר כדי להקל עליכם בבחירה.

 

המדריך לעובר הדירה – איך בוחרים חברת הובלות?

  • המלצות, חברים, המלצות – בקשו המלצות מחברים, ממכרים או מקרובי משפחה לגבי חברות הובלה מומלצות. זו תמונת המצב המהימנה ביותר שתוכלו לקבל, לכן שווה לכם להתחשב בה. צאו למסע ברחבי האינטרנט וקראו חוות דעת של צרכנים בכדי לאתר את החברות בעלות המוניטין המקצועי והאדיב ביותר.
  • הצעת מחיר – לאחר תהליך הסינון הראשוני, צמצמתם לבחירה בין מספר חברות. צלצלו לשוחח עמן ובקשו מהן הצעות מחיר על סמך רשימת החפצים שלכם ושירותי ההובלה. סמכו על האינסטינקטים שלכם ונסו לבחור באנשים שנוטים להיות שירותיים ואדיבים יותר. הימנעו מאנשי שירות שנוטים להיות עמומים ולא מקצועיים. חשוב מאוד שהצעת המחיר תהיה חתומה וכתובה על דף ותכלול באופן ברור מאוד את חבילת ההובלה, ומה בדיוק יסופק לכם.
  • בחירת תאריך – גם לבחירת התאריך ישנו שיקול חשוב בבחינת העלויות הסופיות. ישנה חשיבות גבוהה לסגירת שירותי ההובלה מבעוד מועד, בייחוד אם מדובר בעונות עמוסות. בעונות הקיץ המחירים מתייקרים מאוד, לכן רצוי לקבוע לפחות חודש-חודשיים מראש כדי להימנע מתרחיש שבו תיאלצו לבחור בחברה הזמינה ביותר שתגבה מכם מחיר מפלצתי וגבוה להחריד.
  • חבילת ההובלה – בדקו עם חברת הובלות דירה מה נכלל בשירותי החבילה שלכם. האם זה כולל גם שירותי מנוף וביטוח. בנוסף, חברות אחדות מציעות שירותי פירוק והרכבה ואפילו שירותי אריזה. אמנם העלויות הנלוות הללו מייקרות, אך הן עשויות לסייע עליכם בתהליך המייגע.
  • ביטוח – הבית שלכם יהיה בידי חברת הובלות, לכן עליכם לוודא שהיא בעלת פוליסת הביטוח המתאימה. פוליסה שמבטחת גם את תכולת המשאית, נוטה להיות יקרה יותר, אך היא תבטיח לכם ביטחון ורוגע.

 

טיפים נוספים למעבר דירה

תהליך מעבר הדירה נוטה להיות מייגע, מסורבל ומתיש. לכן, דאגו לכך שהתהליך יהיה מסודר בכדי שתצליחו להשתלט עליו. הכינו רשימה של כל שעליכם לעשות, ודאגו להתחיל זאת בהקדם. בתהליך אריזת החפצים, ערכו רשימה מסודרת של כל החפצים והתחילו באריזה של חדר – חדר מבלי לארוז חדרים נוספים במקביל. ערבו חבר קרוב או בן משפחה בתהליך כדי שיסייע לכם. בהצלחה!

Leave a Comment

Your email address will not be published.