הובלות בעכו

הובלות בעכו

עכו היא עיר היסטורית שאף זכתה לביקורו של נפוליאון בזמנו. היא כוללת את העיר העתיקה ויש לה פתח אל הים התיכון, מאפיין המושך אליה תושבים רבים. העיר נגישה למקומות רבים בארץ בזכות הכבישים הנוחים, האוטובוסים והרכבת העוברת במקום נגיש ונוח. מדי פעם בפעם מתווספים אל עכו עוד תושבים, שכדי לעבור אליה משתמשים בשירותי הובלות בצפון.

סוגי ההובלות

בנוסף להובלות הרגילות שאנו מכירים, כאשר אנו נתקלים מדי פעם ברחוב במשאית הובלות עמוסת רהיטים, קיימים שירותי הובלה נוספים המוצעים לעסקים ולאנשים פרטיים. אלה דוגמאות לכמה מהם:

  • הובלות לפריטים בודדים – הכוונה להובלות הקטנות שמציעות חברות הובלות בעכו. ישנם אנשים שצריכים להעביר פריטים אחדים בלבד כמו ספה או ארון. בדיוק בשביל זה קיימים שירותים אלה.
  • הובלות מנוף – הובלות של רהיטים כבדים כדוגמת סלון המצריכים שימוש בכלי מיוחד כמו מנוף הובלה על מנת להעביר את הרהיט ממקום אחד למשנהו.
  • הובלות בקירור – שימושיות במיוחד עבור מוסדות רפואיים המעוניינים להעביר תרופות וחיסונים בטמפרטורה קבועה, וכן עבור בעלי חנויות מזון שצריכים להעביר מוצרים הדורשים קירור כמו קרטוני חלב או קופסאות חומוס.
  • הובלות דחופות – הובלות מהיום למחר. אם נקלעתם למצב בלתי נעים שבו הדיירים החדשים הבאים להחליף אתכם לוחצים עליכם לפנות את הדירה, תוכלו להזמין שירותי הובלות מידיות.
  • הובלות מכשירי חשמל – מובילים מקצועיים יכולים לעזור לכם לבצע העברה של מכשירי חשמל מבלי לפגוע בתקינותם של המכשירים.

שירותים נלווים של חברת הובלות בעכו

שירותי אחסון ואריזה הם חלק מהשירותים הנלווים שמציעות חברות הובלה. לחברות הובלות בנהריה יש בעלות על מחסנים מיוחדים המיועדים לשמור על פריטים שעבורם מחפש האדם פתרון אחסון זמני. הדחיפות באחסון יכולה לנבוע כתוצאה ממשרד חדש בלתי גמור או מבית שעדיין לא הספיקו לבנות. שירותי אריזה מיועדים לחסוך מהלקוח את הטורח שבאריזת החפצים ולשמור על הרהיטים בצורה מקצועית יותר על מנת שלא ייפגעו במהלך ההובלה.

פוסטים קשורים

הובלה ואריזה בחיפה

חיפה היא עיר מרכזית בצפון הארץ המושכת אליה תושבים רבים. תושבי הקריות ואף תושבי ...

הובלות מטענים/משטחים בצפון

הובלות מטענים וגם הובלות משטחים בצפון הם תחומים שדורשים מקצועיות רבה ויכולות גבוהות. מדובר ...

הובלות בקרית שמואל

כאשר עוברים לדירה חדשה או כאשר מעבירים את המשרד על כל תכולתו, חשוב מאוד ...