הובלות דירה

הובלות דירה

לכל מי שמתכונן לעונת הקיץ על ידי הובלות דירה ממקום למקום כדי להתחיל מחדש, בוודאי משתאה למראה הצעות המחיר שמחכות לו. הצעות מחיר זה לוקחות בחשבון את העובדה שמדובר בעונה הבוערת שממש מתחילה בקרוב, ולכן יש לשים לב לכך שההעברה יכולה הייתה להיות הרבה יותר זולה אילו הייתם עוברים לא בזמן הקיץ והחופש הגדול. בכל מקרה, ודאו שמי שנותן לכם את הצעת המחיר מבטיח לכם הצעה מפורטת שיש בה את כל הסעיפים שנחוצים לכם כולל ספירת ארגזים נכונה, ריהוט שאם רוצים לקחת אתכם, ציוד שקשה להעביר וזקוק למתקנים יותר מורכבים כמו מנופים שונים כדי להוריד ולהעלות את הציוד המיוחד הזה.

תכולת דירה וביטוחה

יש לכם בוודאי פריטים שונים שאתם זקוקים להם שהם יקרים מאוד ולא רק מבחינת כספית. יש להם ערך רגשי וסנטימנטלי, וכן החשיבות שלהם חורגת מעבר לערך כספי בלבד. דאגו לכך שהתכולה שלכם תהיה מבוטחת על ידי המובילים משום ששירותי הובלות דירה בדרך כלל מבטחות רק עד סכום מסוים, וכאשר אי אפשר לקבוע מחיר לתכולה מסוימת גם לא מצליחים לפצות אתכם ממילא על הנזק ועוגמת הנפש. התכולה שלכם מובלת על ידי אנשי מקצוע מהטובים בתחומם ואתם יכולים לסמוך עליהם, אולם תאונות קורות מדי פעם, מה גם שלא תמיד מעריכים נכון את עמידות הציוד והרכוש הרגיש הזה. אתם יכולים גם לארוז אותו בעצמכם ולקחת את הדברים אתכם ברכב ולדאוג לזה בעצמכם במקום להשאיר אותו למובילים.

הובלות דירה

למה לשים לב כשמזמינים הובלות לדירות?

כשאתם מזמינים הובלות דירה שימו לב להמלצות שאתם מקבלים מאנשים שונים בנוגע לשירותים שאתם מקבלים מהם הצעת מחיר. שימו לב שהצעת מחיר נמוכה מדי לא תתקע אתכם באמצע עם תוספות של הרגע האחרון משום שלא העריכו נכון את העבודה. כמו כן, בקשו לדעת אם למובילים שלכם יש ביטוח ואחריות ובאיזה כלי רכב מובילים את התכולה שלכם. שלא יהיה מצב שבו ההובלות לא נעשות ברכב תקני ומתאים לתכולה. כמו כן, בקשו לשמוע המלצות על טיב השירות ועל היחס, משום שזהו גורם לא פחות חשוב.

פוסטים קשורים

ארגזים/קרטונים למעבר דירה

ארגזים/קרטונים למעבר דירה was last modified: ספטמבר 13th, 2017 by shai

הובלות סטודנטים בנהריה

הובלות סטודנטים בנהריה was last modified: יולי 12th, 2017 by shai

הובלות בשלומי

הובלות בשלומי was last modified: יולי 11th, 2017 by shai