הובלות בחצור הגלילית

הובלות בחצור הגלילית

עם ההתפתחות הנרחבת של חיינו האישיים או העסקיים, אנו נזקקים מדי פעם לשירותיה של חברת הובלות טובה ואמינה. בכל שינוי בחיים כרוך קושי מסוים אולם כשאתם עוברים דירה או עסק או פשוט צריכים להוביל ציוד מקצה אחד למשנהו, חשוב שחוויית ההובלה תהיה מהולה בהתרגשות ושתעבור בקלות ללא כל תקלות.

הובלות בכל הארץ

ישנן הובלות קטנות אשר מיועדות יותר לסטודנטים, אולם ישנן גם הובלות גדולות יותר המותאמות למעבר דירה או עסק או לחילופין, הובלת הציוד שלכם לאחסון. במידה ובחרתם להוביל בעצמכם, קחו בחשבון את המאמץ הרב העומד בפניכם וקשיים שעלולים לצוץ במהלך ההובלה מתחילתה ועד סופה. חברת הובלות בכל הארץ מיומנת ומקצועית תדע להוביל את הציוד שלכם בצורה חלקה ככל האפשר באמצעות שמירה על הציוד שלכם כעל בבת עינם. דוגמה לכך היא עטיפת הציוד שלכם באריזות מיוחדות, פירוק ריהוט והרכבתו מחדש, תספק לכם חומרי אריזה כגון קרטונים ואפילו תגן על חיות המחמד שלכם.

מספר נקודות חשובות לפני אחסון הציוד שלכם

במידה ואתם מתרחבים מבחינה עסקית, קניתם בית ועליכם להמתין להשלמת בנייתו או הזמנתם ציוד כבד מחו"ל, רצוי להיעזר בשירותי אחסון. לא תמיד ניתן לאחסן אצל ההורים או אצל מחסן גינה של חברים או קרובי משפחה ואפשרות זו גם לא מומלצת. אינכם יודעים מה עלול לקרות לציוד או איזו תקלה תתרחש עקב רטיבות למשל עקב גשמי החורף. שירותי אחסון מהווים פתרון זמני מעולה לאחסון הציוד שלכם עד אשר תוכלו לשחררו ותעברו לנכס החדש שרכשתם. חברות הובלה רבות מספקות שירותי אחסון. ברם, אחסנת הציוד שלכם חייבת להיות מקצועית, בטוחה ואמינה וזוהי משמעותה של אחסנה כזו:

  • בדיקת המחסנים – לכו לבדוק את המחסנים. ודאו כי המחסן מספיק גדול לצורך אחסון הציוד שלכם. במידה והמחסן מחולק לתאים, חשוב לוודא כי התא אשר מסופק לכם על ידי חברת ההובלה גדול מספיק לאחסון הציוד וכי אין התערבבות של הציוד שלכם עם ציוד של מישהו אחר.
  • ביטוח – במילים אחרות “ראש שקט". ודאו כי אתם מקבלים מחברת ההובלה ביטוח עבור תכולת הציוד שלכם כמו גם פיצוי למקרה של תקלה. בזמן ביצוע החוזה עם חברת ההובלה, עיברו על התקלות אשר מכוסות בפוליסת הביטוח ובידקו מהו סכום הפיצוי המוצע לכל תקלה בנפרד.
  • פרק זמן מוגדר מראש – ודאו כי חברת ההובלה מאפשרת אחסון לצורך פרק זמן מוגדר הדרוש על ידכם וכי תקופת הזמן הזו כתובה במדויק בחוזה האחסון.

הובלות בחצור הגלילית

החל מ1.6.17 מועצת היישוב של חצור הגלילית אסרה חנייה של אוטובוסים ומשאיות מעל 10 טון ברחבי היישוב בין השעות 16:00 עד 09:00 . מסיבה זו , יש לקבוע עם חברת ההובלה את הובלת הציוד לאחר השעה 09:00 בבוקר. לכן, בבואכם לבצע הובלה מחצור הגלילית או אליה, חשוב לוודא כי חברת ההובלה מודעת לחוק החדש .

פוסטים קשורים

הובלות בזכרון יעקב

המושבה השלווה זכרון יעקב שבצפון הארץ מתפארת ביקב המפורסם שלה שהוקם על ידי הברון ...

הובלה ואריזה

מעברים הם חלק בלתי נפרד מחיינו. לעתים אנו מחליטים לעבור לעיר אחרת עקב קבלה ...

הובלות סטודנטים בחיפה

הטכניון, אוניברסיטת חיפה ושאר מוסדות להשכלה גבוהה באזור הצפון מושכים אליהם סטודנטים מכל הארץ. ...