הובלות בקריות

הובלות בקריות

ישנם אנשים המעוניינים לעבור לאזור הקריות, לערים כמו קריית אתא, קריית ביאליק, קריית חיים או קריית מוצקין. החיים בקריות מציעים לתושבים שקט יחסי ואווירה פסטורלית מצד אחד, וקרבה לעיר המרכזית חיפה אשר מציעה מקומות עבודה מגוונים ומרכזי בילוי מצד שני. שירותי הובלות בקריות מתחלקים לסוגים שונים בהתאם
לסוג התכולה שמבקשים להעביר.

הובלות למשרדים

אם המעסיק החליט להעביר את המשרד שלו לקריות, הוא יזדקק בדרך כלל לשירותי הובלות נוספים מלבד ההובלה הרגילה שאנו מכירים בעת מעבר דירה סטנדרטי. המשרדים כוללים ציודים משרדיים רגישים, ולכן לא פעם יזמינו המעסיקים שירותי אריזה מיוחדים. לא זו בלבד ששירותי האריזה שמציעה חברת ההובלה מגנים על הציוד המשרדי, הם גם חוסכים למעסיק את הזמן היקר שבהתעסקות באריזה ובמעבר למשרד אחר. את הזמן הזה יכול המעסיק להשקיע יותר בעבודה ובעובדיו. בנוסף, חברות ההובלה מציעות למשרדים שירותי אחסון זמניים שבהם ניתן לאחסן את התכולה עד למעבר הסופי למקום החדש.

הובלות בקריות לאנשים פרטיים

ההובלות בקריות הנפוצות ביותר הן כמובן הובלות של אנשים פרטיים.
תושבים רבים בארץ עוברים ממקום למקום כל הזמן, ובעקבות זאת הם מחפשים את חברת ההובלות המתאימה להם. במקרים מסוימים יש צורך להעביר תכולה שלמה של דירה הכוללת סוגי רהיטים שונים ורבים כמו מקרר, מזגן, ספות, מיטות, שולחנות, ציוד מטבח וכדומה.
מקרים אלה דורשים שירותי הובלה גדולה והלקוח משלם מחיר מלא. במקרים אחרים הלקוח מבקש להעביר רק חפץ אחד או שניים במטר לחסוך בהוצאות ההובלה, ולכן הוא פונה לשירותי הובלות קטנות.

הובלות בקריות למקרים מיוחדים

לעתים מבקשים אנשים להעביר ציוד גדול וכבד הדורש מוביל שיש לו רישיון להובלה באמצעות מנוף. ציוד זה יכול להיות ארון בגדים גדול, מיטות זוגיות, אקווריום או
אפילו סלון שלם. שירותי מנוף מתאימים גם במקרים שבהם התכולה נמצאת בבניין רב קומות, ולא ניתן להעביר אותה במדרגות או במעלית. 

הובלות דחופות

אמרה ידועה אומרת כי האדם מתכנן ואלוהים צוחק. במקרים מסוימים זקוק האדם להובלה דחופה – בין אם זה בגלל בעל דירה שהודיע בפתאומיות על סיום החוזה או
מוביל שהחליט לא להגיע ביום ההובלה. בדיוק בשביל זה קיים שירות הובלות דחופות המיועד לתת מענה לאנשים הזקוקים להובלה מהיום למחר. 

פוסטים קשורים

הובלות משטחים

הובלות משטחים was last modified: יולי 12th, 2017 by shai

הובלות בכרמיאל

הובלות בכרמיאל was last modified: יולי 12th, 2017 by shai

הובלות בחיפה

אנשים לא מעטים עוברים לחיפה ממרכז הארץ ומדרומה ולא בכדי. חיפה נחשבת לאחת הערים ...