הובלות סטודנטים בירושלים

הובלות סטודנטים בירושלים

מדי שנה באים סטודנטים רבים ללמוד במוסדות הלימוד השונים שמציעה ירושלים. יש הבוחרים ללמוד פיזיקה או מתמטיקה באוניברסיטה העברית, ויש הלומדים הפרעות בתקשורת או תקשורת חזותית במכללה האקדמית הדסה. כך או כך רבים מהסטודנטים מחפשים מקומות מגורים לשנים הבאות, מי במעונות ומי בדירות שכורות עם שותפים. במקרים אלה חשוב לברר על חברות הובלות סטודנטים בירושלים ועל השירותים שהם מציעים.

הובלות סטודנטים בירושלים לפריטים בודדים

הובלות קטנות הן מבין ההובלות הנפוצות ביותר שמזמינים הסטודנטים כאשר הם עוברים לדירה שכורה. זאת משום שלסטודנטים אין הרבה פריטים להעביר. את רוב החפצים שלהם הם מעבירים ברכב פרטי ולפעמים בתחבורה ציבורית, ולשירותי הובלות סטודנטים בירושלים הם פונים כאשר נותרו להם שניים או שלושה פריטים שהם לא יכולים להעביר בכוחות עצמם מפאת הכובד שלהם. דוגמאות לפריטים אלה יכולות להיות מיטה זוגית גדולה, ארון בגדים או ספה. בדרך זו, משלמים הסטודנטים על העברת הפריטים הספורים בלבד וחוסכים כסף על הובלת פריטים רבים.

הנחות על שירותי הובלות

אם אתם סטודנטים, סביר להניח כי אתם נהנים משלל הנחות ומבצעים בכל מקום שאליו אתם פונים. בעזרת תעודת הקסם שלכם, הלא היא תעודת הסטודנט, אתם מקבלים הנחות בבתי קפה, בחנויות בגדים וגם בשירותים נוספים כמו הובלות. ישנם שירותי הובלות סטודנטים בירושלים המציעים הנחות לסטודנטים בהובלות ובשירותים הנלווים להובלה עצמה.

אריזת חפצים לסטודנטים

חברות הובלה לא מעטות מעניקות הנחה לסטודנטים עבור שירותי אריזה. במסגרת שירותים אלה מגיעים לביתכם מובילים מקצועיים שאורזים את החפצים לצורך העברתם ליעד החדש שלהם. בשירות זה נעזרים לא מעט בעלי עסקים כשיש להם משרד שלם להעביר ממקום אחד לשני בירושלים. במקרה זה המובילים אורזים פריטים רגישים כמו במחשבים וגם מפרקים את השולחנות והכיסאות ומחברים אותם מחדש לאחר ההעברה, ובכך חוסכים זמן למעסיקים. באופן דומה, אם אתם סטודנטים, תוכלו להיעזר בשירותי האריזה ולנצל את הזמן הנותר ללימודים.

פוסטים קשורים

הובלות בעומר

כאשר עוברים לדירה חדשה או כאשר מעבירים את המשרד על כל תכולתו, חשוב מאוד ...

מובילים בים המלח

התקופה שלפני מעבר דירה היא תקופה מלחיצה למדי. לצד ההתרגשות, יש גם הרבה מאוד ...

הובלת דירה בקרית מלאכי

מרבית המשפחות בישראל עוברות במהלך השנים בין כמה דירות שונות. לכן, קיים ביקוש קבוע ...