מובילים באשדוד

מובילים באשדוד

אשדוד הדרומית היא אחת הערים המרכזיות בישראל והחמישית בגודלה. מדי שנה עוברים אליה תושבים מהצפון והדרום כדי להיות קרובים יותר לחופי הים, למרכזי בילויים וכן למקומות עבודה שונים בעיר. מסיבה זו מחפשים התושבים מובילים באשדוד כדי להעביר את חפציהם למקום משכנם החדש. נוסף על כך, תושבי אשדוד עצמה מחפשים מדי פעם חברת הובלות כדי לעבור לבית מרווח ויוקרתי יותר בתוך העיר.

שירותי מובילים באשדוד

חברת הובלות באשדוד מציעה סוגים שונים של שירותים בהתאם לדרישת הלקוח. אלה כמה מבין השירותים השונים:

  • הובלות גדולות – אלה ההובלות הנפוצות ביותר המוכרות לכולנו. לקוחות מזמינים שירותים אלה כדי להעביר חפצים רבים ולעתים אף תכולה שלמה. במקרה זה מגיעים המובילים עם משאית הובלות ומעמיסים את כל הרהיטים במטרה להוביל אותם אל היעד האשדודי הבא.
  • הובלות מיוחדות – הובלות אלה נועדו להעברת חפצים גדולים במיוחד שניתן להעביר רק באמצעות מנוף. על המוביל העוסק בכך להציג אישור מיוחד המעיד על ההכשרה המתאימה לביצוע הובלה מסוג זה.
  • הובלות בקירור – הובלות אלה נועדו בעיקר למוצרים רגישים כמו תרופות, חיסונים, מוצרי מזון כמו חלב או גלידות או פרחים. כדי להעביר את המוצרים ממקום למקום יש צורך לשמור על קירור לאורך כל הדרך.
  • הובלות מידיות – לפעמים נאלץ האדם לעבור במהירות למקום משכנו החדש. מסיבות אלה מציעים מובילים באשדוד הובלות דחופות בתוספת תשלום.
  • הובלות קטנות – הובלות אלה נועדו לאנשים שאין להם פריטים רבים להעביר. במקרים אלה ניתן לשלם על הובלות עבור כמות הפריטים וגודלם.

שירותי אריזה ואחסון

מלבד ההובלות עצמן, שירותי ההובלות כוללים גם שירותים נלווים כמו אריזה ואחסון. אם מדובר שהעברת משרד או באנשים פרטיים שאינם יכולים לארוז בכוחות עצמם, מובילים באשדוד מציעים שירותי אריצה מקצועיים כדי לשמור על החפצים בזמן המעבר. שירותי אחסון במחסנים של החברה מוצעים לאנשים המחפשים מקום שבו יוכלו לאחסן את חפציהם באופן מידי.

פוסטים קשורים

הובלות קטנות בבאר שבע

תושבים רבים מהדרום, הצפון והמרכז עוברים לבירת הנגב מדי תקופה. באר שבע ההולכת ומתפתחת ...

הובלות בנתיבות

נתיבות היא עיר דרומית שהתפתחה במהירות בשנים האחרונות הודות לכמה ענפים שצומחים בה כמו ...

הובלות סטודנטים בדרום

סטודנטים גרים באזור הדרום בזכות מוסדות הלימוד השונים שיש לדרום להציע, כולל אוניברסיטת בן ...