אחסון תכולת דירה: כי יש מי ששומרים על החפצים

בשעה טובה ומצופה החלטתם לפרוש מהקן ולהתעופף אל עבר התחלת חיי העצמאות. מדובר בהתחלה חדשה, מרגשת, סמלית אך גם מלחיצה. ממה מתחילים? איך אורזים? איך בוחרים בשירותי הובלות? כל כך הרבה שאלות חשובות וכל כך מעט זמן. שבו בנחת, קחו נשימה עמוקה והתחילו לתכנן את המעבר.

לשמור את החפצים במקום מאובטח

אנשים רבים ברחבי הארץ מחפשים שירותי אחסון תכולת דירה ולא בכדי. לעתים נוצר מצב שבו יש צורך למצוא פתרון מהיר לתכולה שלמה של הדירה. פעמים מדובר בזוג צעיר שעובר למקום אחר, ואינו יכול לאחסן פריטים גדולים כמו ספה או מקרר אצל הוריהם, ולעתים מדובר בסטודנטים אשר גרים הרחק מהבית וזקוקים לאחסון החפצים שלהם עד שימצאו דירה חדשה עם סיום חוזה השכירות בסוף הסמסטר. כך או כך, שירותי האחסון מתבצעים במקום מאובטח, מתאימים לאחסון מכשירי חשמל וכוללים אבטחה צמודה במשך 24 שעות ביממה. כך שכאשר אתם מפקידים את החפצים שלכם במחסן מקצועי, היו סמוכים ובטוחים כי הרהיטים מצויים בידיים טובות ותחת שמירה קפדנית.

כיצד כדאי לארוז?

לפני אחסון תכולת דירה, יש צורך לארוז את החפצים שישכבו להם במשך ימים ואולי אף חודשים עד שתבואו לקחת אותם. האריזה מתבצעת בדרך כלל בקופסאות קרטון. הבחירה היא בין קרטונים משומשים (שייתכן ותוכלו לקבל בחינם מחברת ההובלות) לבין קרטונים חדשים. קרטונים חדשים יעלו לכם כסף, אך גם יעלו את הסיכויים לכך שתכולת הדירה שלכם תגיע שלמה ונקייה לדירתכם החדשה.

המלצות: כדאי להתחיל לארוז בפרק זמן ממוצע שאינו מוקדם או מאוחר מדי לפני המעבר. מומלץ לארוז את תכולת הדירה של כל חדר בנפרד משום שכך יהיה קל יותר לפרוק את הציוד בעת המעבר. אם אתם מתקשים באריזה, תוכלו לבחור בשירותי אריזה מקצועיים שיסייעו לכם להיפטר מחפצים ישנים שזמנם עבר כבר לפני כמה שנים, לעשות סדר בבלגן ולשרוד את האריזה בשלום.

איך בוחרים בחברת הובלה?
זה זמן טוב להיוועץ בחברים, קרובים ומכרים שביצעו מעבר דירה ונהנו משירותי ההובלה. בעת הצורך, תוכלו להיעזר גם בכוח ההמונים של הרשת החברתית ולחפש המלצות על חברות הובלה מקצועיות ובעלות מוניטין טוב כדי למקסם את הסיכויים שתשרדו את המעבר בשלום עם אנשי מקצוע אדיבים ואכפתיים.

זאת ועוד, אם תאריך מעבר הדירה אינו תלוי בכם, והחוזה מחייב אתכם לעבור בקיץ, חשוב לקבוע בהקדם האפשרי עם חברת ההובלה כדי שלא תיאלצו להתפשר על תאריך שלא נוח לכם. הזמנה מוקדמת של ההובלה מעלה את הסיכויים לכך שהובלה שלכם תהיה הראשונה לאותו היום. כמו כן, חברת הובלות מקצועית מציעה שירותים מגוונים הכוללים אחסון תכולת דירה, שירותי הובלות מיוחדות (הובלות מנוף, הובלות בקירור) או שירותי הובלות משרדים.

אינדקס הובלות דירה – מובילים אותך בבטחה לדירתך החדשה

אינדקס הובלות דירה מספק שירותי הובלה ואחסון תכולת דירה בכל אזורי הארץ תוך מתן תשומת לב גבוהה ומדוקדקת לכל לקוח. באמצעות אינדקס ההובלות תיהנו משירותי הובלה ואחסון ברמה גבוהה, איכותית, בטיחותית ומשתלמת לכיס שלכם.

פוסטים קשורים

שירותי אריזה

שירותי אריזה was last modified: ספטמבר 13th, 2017 by shai

ארגזים/קרטונים למעבר דירה

ארגזים/קרטונים למעבר דירה was last modified: ספטמבר 13th, 2017 by shai

הובלת משרדים – המדריך להובלות למרחיב העסק

אתם זוכרים את החששות הרבות שליוו את תהליך הקמת העסק שלכם. אולי בתחילה העסק ...